PRINDI

Pakume kõikidele meie golfisõpradele võimalust hoiustada oma varustust meie juures Otepääl. Bägihoiu teenuse tasu on 55 eurot hooaja eest ja eelisjärjekorras saavad endale bägihoidu taotleda ASi Saga Golf aktsionärid ja seejärel mänguõigusega mängijad. 

Ööpäevane bäggihoid maksab 3 EURi.

Bägihoiutasu on ühekordne ja tasutakse ettemaksuna caddiemasteris või pangaülekandega: AS Saga Golf, EE072200221049850650 (Swedbank), EE721010220114039012 (SEB), selgituseks palume märkida hoiustaja nime ja märksõna „bägihoid”.


 

Bägihoiu tingimused

Hoiustaja on bägihoiu tingimustest teadlik, kinnitab seda oma allkirjaga ja kohustub hoiduma tingimustevastasest tegevusest.
1. Hoiustajal on õigus golfikeskuse bägide hoiuks mõeldud ruumis hoiustada ainult golfibägisid ja kokkupandavat käru. Kogu vara, mille hoiustaja hoiule jätab, on hoiustaja täielikul isiklikul vastutusel. Golfikäru peab olema hoiule jätmisel kokku pandud.
2. Hoiustaja saab võtme iga kord caddiemasterist ja tagastab selle hiljem. Võtmeid välja ei anta, kuna ruumi ei saa siseneda väljaspool lahtiolekuaegu.
3. Hoiustaja jätab oma asjad hoiule oma vastutusel, kuna ruum on caddiemasteri lahtiolekuaegadel valveta.
4. Hoiustaja on teadlik, et caddiemasteri kinniolekuaegadel on ruumis elektrooniline valve, kuid puudub video- või mehitatud valve ja oma vara on hoiustaja kohustatud ise kindlustama.
5. Hoiustajal ei ole õigust siseneda bägihoiuruumi caddiemasteri kinniolekuajal, kuna ruum on elektroonilise valve all. Valvestamiseks ja valve mahavõtmiseks vajalikke õigusi hoiustajale välja ei anta, kuna bägihoiuruumist ei ole võimalik seda valvestada ja valvet maha võtta.
6. Hoiustajal ei ole õigust hoiustada ruumis talle mittekuuluvat vara.
7. Teenustasu ei kuulu bägihoiuteenuse katkestamisel tagastamisele.