PRINDI

 

OTEPÄÄ GOLFIKESKUS

Lõuna-Eesti kuppelmaastike vahel ahvatlevad sametiste griinidega golfirajad, põlismetsad, järved ja elamusi pakkuv põlisloodusesse sobitatud kaasaegne klubihoone, kus kõigile on avatud Eesti restoranide TOP50-sse kuuluv restoran Mr Jakob, A Le Coq lounge ja Davidoff sigarituba. Mängijatele on avatud saunad, riietusruumid ja Fullswinggolf golfisimulaator (üritusteks). Pakume nii pikaks kui lühikeseks puhkuseks olulisimat: naudingut loodusest, hoolitsetud maastikuvaateid ja tegevust värskes õhus, mille jooksul on võimalik igapäevased kohustused jäägitult unustada. Golf on tingimusteta kõige rohelisem vabaajaveetmise viis, sest kauni ja hoolitsetud golfimuruga rajad laiuvad ca 70 hektaril Saagjärve ja Mäha järve vahel. Meie golfikeskuses töötab hooajal kokku kuni 25 inimest, kes hoolitsevad ühiselt golfiväljaku korrashoiu ja klientide heaolu eest. Aastaringselt korraldame oma klientidele meeldejäävaid era- ja korporatiivpidusid.

NAUDI MÄNGU

Looduspargis asuv golfiväljak Eesti pikimate radadega on nauditav nii professionaalsele golfimängijale kui ka algajale, sest pole mängijatest väga üle koormatud ning igaüks saab teha oma golfringi rahulikult. Samuti on alati käepärast golfiõpetaja, kes oma teadmisi ja oskusi heal meelel jagab. 
Golfikeskuses toimub igal aastal kümneid võistlust ja üritusi, mis sisaldavad ühel või teise moel kombinatsiooni golfimängu tutvustusest, elavast muusikast ja muust meelelahutusest. Paljudele üritustele on oodatud ka kõik need, kes soovivad tulla pealtvaatajana kaema ning võitjatele kaasa elama. Seega sobib golfikeskus oma ruumide ja võimalustega ideaalselt igat tüüpi ettevõtete ja eraürituste korraldamiseks. Meie keskus saab hakkama igat sorti meelelahutuse organiseerimisega. Peamine on, et klient julgeks oma unistused lauale panna. Teostusega ja mängulise programmi kokkupanemisega tegeleme suurima heameelega.

VÕTA PERE KAASA

Golf on lastele tasuta. Jah just, kuni 12.aastased mängivad golfi Otepääl täitsa tasuta. Otepää Golfikeskus on loodud ja on avatud kõigile – väikeste ja suuremate lastega peredele, vanaemale-vanaisale, ärigolfarile, professionaalile ja algajale golfimängijale. Eriti mugav on Otepääle tulla lastega peredel, kuna keskuses on laste mängutuba ja lastehoid.
Kuna Eestis ei ole golf veel väga laialt levinud, on siinsetel noortel ka võimalik oma eakaaslaste hulgas golfis paremini läbi lüüa ning pääseda ka rahvusvahelistele võistlustele. Golf on ka seetõttu ainulaadne spordiala, kuna siin saavad võistelda omavahel ka algajad ja edasijõudnud, ja seda võrdselt edukalt ! Tule ja tutvu, kuidas.
 
Kui Sa ei tea kuidas golfiga alustada, siis ole avatud ja tule tee esimesed sammud tutvudes selle maailma ühe populaarseima rahvaspordialaga kõigepealt 2-päevase kursuse jooksul. Võid võtta ka kaasa mõned sõbrad-kolleegid ja tulla seltskonnaga golfidemole, mida viib läbi professionaalne golfiõpetaja. Osalejal ei ole vaja teada midagi golfist, ega tasu ka pead vaevata mis selga panna, kuna kõik meie tutvustavad üritused ja golfiõppe tooted sisaldavad varustuse kasutamist ning sealjuures jagatakse kõiki vajalikke näpunäiteid golfiväljakul käitumiseks. Nende võimaluste kohta leiate infot meie veebilehe menüüst Golfiõpe ja lihtne on ka küsida meilt telefoni või e-posti teel. Kõigil on võimalus, ja uskuge või mitte golfiharrastus ei ole ka mitte kallim kui näiteks jõusaali või ujula kasutamine.
 
Ja mis veel tähtis, vanus ja kehakaal ei oma selle mängu juures suuremat tähtsust. Spordialana on tegemist suurepärase kardiovaskulaarse harrastusega, mida harrastavad lapsed 5.eluaastast kuni auväärses eas prouade ja härradeni välja, ja mis on 100% tervislik sobides meile kõigile. 
 
Head mänguõnne ja meie meeskond ootab kõiki liikumishuvilisi golfis kätt proovima !
 
Kristi Laur
Golfikeskuse tegevjuht
 
E-mail: info@otepaagolf.com
Telefon: +372 56 200 115
Facebook: facebook.com/Otepää-Golf-Center
Aadress: Golfi tee, Mäha, Otepää 67409 Valgamaa